lidzbarskaszosa

Lidzbarski Wyścig Szosowy 13.05.2018 Lidzbark Warmiński

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Magdalena Kowalczyk K3(30-39lat)
FTI Racing Team Gdańsk
2.Tomasz JarkowskiM2(16-29lat)
KK24hOstrołękaZapłacono
3.Artur KorcM4(40-49lat)
Dadelo.plGiżyckoZapłacono
4.ANNA OSTROWSKAK4(40+)
T4BCHORZELE
5.Piotr SkarżyńskiM2(16-29lat)
ActivejetWarszawa
6.Piotr BielinskiM5(50-59lat)
ActivejetKonstancin JeziornaZapłacono
7.Piotr DrelaM5(50-59lat)
ABSOLUTE BIKES TEAMWarszawa
8.Tomasz ChadrysM3(30-39lat)
TREK KOLARZ PIŁAPiłaZapłacono
9.Abdallah Ait Si BayhM2(16-29lat)
Maroc- AKOOlsztynZapłacono
10.Piotr Nowacki M4(40-49lat)
KOLARZ.PLPiłaZapłacono
11.Beata StankiewiczK4(40+)
Team Mustang PasłękPASŁĘKZapłacono
12.Wojciech KromM3(30-39lat)
Kross Centrum RoweroweOlsztyn
13.Paweł KrzaczkowskiM4(40-49lat)
KSR KościerzynaStężyca
14.Tomasz KaźmierczakM4(40-49lat)
AGRO-MIL MTB green teamGrudziądzZapłacono
15.Szymon OrtmannM2(16-29lat)
GKS CartusiaSierakowiceZapłacono
16.Maciej RYPIŃSKIM3(30-39lat)
Wysportowani Racing TeamOlsztyn
17.Piotr OsińskiM3(30-39lat)
GK STG Starogard GdańskiKolincz
18.Dawid KurszewskiM2(16-29lat)
GK Starogard GdańskiKleszczewo KościerskieZapłacono
19.Jarosław BiełowieżecM3(30-39lat)
OKKGutkowo
20.Iwona Zaniewska K4(40+)
Cryospace OlsztynOlsztynZapłacono
21.Michał SzepietowskiM3(30-39lat)
Kętrzyn Bike TeamKętrzynZapłacono
22.Paweł SamorajczykM2(16-29lat)
Rowerowy LidzbarkLidzbark Warmiński
23.Agata SobotaK2(16-29lat)
FTI Racing TeamGdańsk
24.Tomasz KaczorowskiM4(40-49lat)
BOGDZIEWICZ.COMGdanskZapłacono
25.Olgierd KraszkiewiczM4(40-49lat)
Bike U UpGdańskZapłacono
26.Remigiusz OrnowskiM4(40-49lat)
Bike U UP Sport CoachingGdańskZapłacono
27.Zbigniew ZiemlewskiM6(60+)
LTM Masters TeamChełmno
28.Wojciech TymińskiM3(30-39lat)
GK STGStarogard Gdański
29.Grzegorz SulimaM2(16-29lat)
VeloGDOleckoZapłacono
30.Wojtek DworczykM4(40-49lat)
TTC BERETTA TORUŃToruńZapłacono
31.Michał PawlytaK3(30-39lat)
KM PSP ElblągElblągZapłacono
32.Darek RadnyK4(40+)
4mmol clinicGowino
33.Piotr SzczepkowskiM4(40-49lat)
PasłękPasłęk
34.Maciej ChoroszuchaM3(30-39lat)
SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAMOlsztyn
35.Jacek TymińskiM4(40-49lat)
GK STGStarogard Gdański
36.Mirosław KuriataM5(50-59lat)
Kętrzyn Bike TeamKętrzyn
37.Michał BogdziewiczM4(40-49lat)
Apteka GeminiGdańsk
38.Lukasz DudkoM3(30-39lat)
Michelin Bloomnet TeamDywity
39.Sławek ŁątkowskiM4(40-49lat)
OrkaMasters IławaLubawa
40.Paweł GrabowskiM2(16-29lat)
brakChoroszcz
41.Rafał JanikM3(30-39lat)
1008.plGdańsk
42.Grzegorz SabinaszM2(16-29lat)
GKSTGStarogard GdańskiZapłacono
43.Krzysztof MagunM2(16-29lat)
VeloGDOlsztynZapłacono
44.Piotr MichałowskiM2(16-29lat)
Sprint BiałystokBiałystokZapłacono
45.Piotr PiątekM2(16-29lat)
VeloGDRumiaZapłacono
46.Andrzej ChojnowskiM4(40-49lat)
IławaZapłacono
47.Dominika ChojnowskaK2(16-29lat)
-IławaZapłacono
48.Rafał Maciejewski M4(40-49lat)
KS Szosa Żnin Zapłacono
49.Szymon PlaskatyM3(30-39lat)
KS Szosa ŻninŻninZapłacono
50.ZBIGNIEW KLEJNOWSKIM4(40-49lat)
MAPEI TEAM POLSKAZALEWOZapłacono
51.Rafał RynkowskiM2(16-29lat)
GK GRYF TCZEWToruńZapłacono
52.Emil KrubaM3(30-39lat)
Cryospace OlsztynDobre MiastoZapłacono
53.PAWEŁ STACHNIKK3(30-39lat)
ZapaśnikLidzbark WarmińskiZapłacono
54.Mateusz JurczakM2(16-29lat)
I na co Ci to było!!WarszawaZapłacono
55.Barbara BaduraK3(30-39lat)
Michelin Bloomnet TeamOlsztyn
56.Jarosław KowalczykM2(16-29lat)
GK GRYF TCZEWTczewZapłacono
57.Małgorzata Jończyk K2(16-29lat)
-Olsztyn
58.Paweł WiśniewskiM3(30-39lat)
VeloGdGdańskZapłacono
59.Tomasz JarominM4(40-49lat)
Brak OlsztynZapłacono
60.Dariusz TowpyhaM5(50-59lat)
brakBraniewoZapłacono
61.Artur ZielińskiM2(16-29lat)
GK STG Starogard Gdański
62.Piotr AndrzejewskiM3(30-39lat)
4SKATINGGdansk
63.Lidia JuchniewiczK3(30-39lat)
Trening.Czyni.MistrzaLidzbark Warmiński
64.Rafał KądzielaM4(40-49lat)
AKB Lidzbark WarmińskiWarszawa
65.Adam MachnioM3(30-39lat)
GK Gryf TczewTczewZapłacono
66.Igor BalakirevM5(50-59lat)
KLD TeamKaliningrad
67.Wioleta Górska-SierońskaK3(30-39lat)
www.GammaFinanse.plGdyniaZapłacono
68.Marcin SierońskiM3(30-39lat)
www.GammaFinanse.plGdyniaZapłacono
69.Artur PajerM4(40-49lat)
LTM Masters TeamGrudziądzZapłacono
70.Wojciech DobrowolskiM6(60+)
BIKEBOYS.pl CADMARIO TEAMBydgoszcz
71.Grzegorz MarzecM3(30-39lat)
Rant BartoszycePruszcz GdańskiZapłacono
72.Tomasz CymanM3(30-39lat)
Norda Active TeamKosakowo
73.Tomasz MarynowskiM5(50-59lat)
Samoswój SamotrzećElbląg
74.Marek OlszewskiM4(40-49lat)
Rowerowy LidzbarkLidzbark Warmiński
75.Kazimierz MydłoM6(60+)
Michelin Bloomnet TeamOlsztyn
76.Paweł ZalewskiM3(30-39lat)
PT MazuryEłk
77.Grzegorz ZarankoM4(40-49lat)
Olikom Team PiszPiszZapłacono
78.Marcin LipińskiM3(30-39lat)
Olikom Team PiszPiszZapłacono
79.MAREK REMISZEWSKIM5(50-59lat)
PISZZapłacono
80.Michał ZurelM3(30-39lat)
Cyklisci rypinRypin
81.Marek KozłowskiM4(40-49lat)
Klub Sportowy Szosa ŻninŻninZapłacono
82.Mateusz BalińskiM2(16-29lat)
Whyte RacingLidzbark WarmińskiZapłacono
83.Tomasz KegelM3(30-39lat)
Szlif teamPoznańZapłacono
84.Rafal Gacka09M4(40-49lat)
LUPUS TEAMSicienkoZapłacono
85.Marcin OściłowskiM3(30-39lat)
brakOlsztynZapłacono
86.Ewa WiechK4(40+)
Klebark WielkiZapłacono
87.Roman WiechM4(40-49lat)
Klebark WielkiZapłacono
88.Sylwester WierzbowskiM4(40-49lat)
MORĄGMorągZapłacono
89.Jacek SargalskiM2(16-29lat)
Michelin Bloomnet Team Olsztyn Brodnica
90.Jarosław LadoruckiM4(40-49lat)
TTC Beretta ToruńToruńZapłacono
91.Radosław KołodziejekM3(30-39lat)
-OlsztynZapłacono
92.Mariusz HorydM4(40-49lat)
HYDROSYSTEMOlsztynZapłacono
93.Andrzej Piotrowiak M6(60+)
ATZE sp. z o.o.FromborkZapłacono
94.Artur NestorowiczM3(30-39lat)
Kętrzyn Bike TeamKetrzynZapłacono
95.Jan NowaczyńskiM3(30-39lat)
GRUPA KOLARSKA STAROGARD GDAŃSKIPelplinZapłacono
96.Tomasz PiotrowskiM4(40-49lat)
Cryospace Olsztyn OlsztynZapłacono
97.Jarosław WołosiukM2(16-29lat)
Cryospace OlsztynOlsztynZapłacono
98.Andrzej KowalskiM4(40-49lat)
brakiławaZapłacono
99.Robert KowalewskiM5(50-59lat)
Iława IławaZapłacono
100.Piotr SobierajskiM4(40-49lat)
wtw-poland.comBartoszyceZapłacono
101.TOMASZ PEDAM4(40-49lat)
9 prLIDZBARK WARMIŃSKIZapłacono
102.Piotr OkrucińskiM4(40-49lat)
Lumac Like Bike WTR WłocławekBrześć KujawskiZapłacono
103.Kacper OkrucińskiM2(16-29lat)
Lumac Like Bike WTR WłocławekBrześć kujawskiZapłacono
104.Przemek TarzyńskiM4(40-49lat)
WłocławekZapłacono
105.Paweł SkórkaM3(30-39lat)
Kętrzyn Bike TeamKętrzynZapłacono
106.Małgorzata KołacińskaK3(30-39lat)
Kętrzyn Bike TeamKętrzynZapłacono
107.Kamil ŁopatekM3(30-39lat)
Cryospace OlsztynOlsztynZapłacono
108.Krzysztof JankowskiM4(40-49lat)
KlubWłocławekZapłacono
109.Marek RepkaM4(40-49lat)
Lupus TeamBydgoszczZapłacono
110.Wojciech PiłatM3(30-39lat)
brakOlsztynZapłacono
111.Marcin WojtalM3(30-39lat)
Michelin Bloomnet TeamOlsztyn
112.Emil KarpińskiM2(16-29lat)
KU AZS Uniwersytetu Warmińsko-MazurskiegoGajewoZapłacono
113.Robert SzlagaM4(40-49lat)
BrakŻyrardówZapłacono
114.Mariusz PogorzelskiM4(40-49lat)
Rokietnicka Grupa RowerowaBytkowo
115.Paweł SłomskiM2(16-29lat)
GTR Golub-DobrzyńGolub- Dobrzyń
116.Sebastian ŻelazowskiM4(40-49lat)
Michelin Bloomnet TeamDywity
117.Andrzej RzeźnikM5(50-59lat)
GdańskGdańskZapłacono
118.Patryk BaduraM3(30-39lat)
Michelin Bloomnet TeamOlsztyn
119.RADOMIR CHMIELM3(30-39lat)
Michelin Bloomnet TeamOlsztynZapłacono
120.Joanna WróblewskaK4(40+)
SKINLINE Unisław
121.Sławomir WróblewskiM4(40-49lat)
SKINLINEUnisław
122.Krzysztof TyszeckiM4(40-49lat)
PasłękPasłęk
123.Włodzimierz CzyżniewskiM6(60+)
TTC Beretta ToruńToruńZapłacono
124.Rafał Łakomy K3(30-39lat)
Godlewski RunnersMalbork
125.Adam KałużnyM3(30-39lat)
Finisher.plOlsztynZapłacono
126.Wiesław JasienieckiM5(50-59lat)
TTC BerettaTorun
127.Marcin CzarnakM2(16-29lat)
BrakPieniężnoZapłacono
128.Rafał Kotowicz M3(30-39lat)
Niezrzeszony Górowo IławeckieZapłacono
129.Jarosław BębenM3(30-39lat)
CenttyOneWarszawa
130.Leszek KusiowskiM3(30-39lat)
LTM Masters TeamMały RudnikZapłacono
131.Mirosław NiewiadomskiM4(40-49lat)
RDLP OlsztynLidzbark WarmińskiZapłacono
132.Daniel KasprowiczM3(30-39lat)
SKINLINE SPORTSWEAR TEAMPigża
133.Daniel JędraszekM3(30-39lat)
brakMałe Leźno
134.Tomek DudzińskiM3(30-39lat)
Kętrzyn Bike TeamKętrzynZapłacono
135.Kamil SzepietowskiM3(30-39lat)
Kętrzyn Bike TeamKętrzyn
136.Mirosław SłomskiM4(40-49lat)
Golub-DobrzyńGolub-Dobrzyń
137.Krzysztof KrzywyM4(40-49lat)
NEXUS TeamGdańskZapłacono
138.Łukasz BorkowskiM3(30-39lat)
Rowerowy LidzbarkLidzbark WarmińskiZapłacono
139.Agnieszka Pieczkowska K4(40+)
Morsy DywityDywityZapłacono
140.Marta SzałacińskaK3(30-39lat)
MaMoKa TeamWrocławZapłacono
141.Krzysztof SyrewiczM4(40-49lat)
Rowerowy LidzbarkLidzbark Warmiński
142.Andrzej PodpirkoM4(40-49lat)
AgizTeamOlsztyn
143.Karol SzczebiotM3(30-39lat)
Stowarzyszenie ROWEROWY LIDZBARK Lidzbarak Warmiński
144.Lukasz TwarkowskiM3(30-39lat)
Lukasz TwarkowskiRegielZapłacono